Uroda

Jak pozbyć się skórki pomarańczowej – najskuteczniejsze metody

Jeśli problem skórki pomarańczowej dręczy cię od lat, to na pewno ciągle szukasz sposobów, to właśnie dzięki jakim twoja cera będzie mogła stać się gładka oraz jędrna.
W jaki sposób się okazuje, wcale nie jest to takie łatwe, niemniej jednak jest kilka zabiegów, jakie każda z nas może przygotować nawet we własnym domu lub też u ekspertów – wypróbuj zabiegi na cellulit Kielce.

Na pewno pomocna w walce ze skórką pomarańczową ma prawo być tak zwana kąpiel pomarańczowa. Taka kąpiel nie jest trudna do wykonania, każda z nas więc może odnaleźć chwilę na jej wykonanie. Na początek wlewamy wodę do wanny, po czym dorzucamy do niej oliwę z oliwek oraz parę, kilkanaście kropel olejku pomarańczowego.

Możemy też użyć innego olejku, ważne jest tylko to, by był to owoc cytrusowy. Woda bezsprzecznie nie powinna być nazbyt gorąca. W ten sposób jesteśmy w stanie przygotować kąpiel, która pomoże nam uporać się ze skórką pomarańczową.

Innym zabiegiem, jaki również możemy zrealizować we własnym domu może być także owocowy peeling. Jego składnikiem też może być olejek z cytrusów, jednak tu może też być solidny olej z orzecha laskowego czy oliwa z oliwek. Po peelingu warto w skórę wmasować krem zwilżający o atrybutach antycellulitowych.