Zdrowie

Jakim sposobem odzyskać kobietę?

Można być mistrzem w każdej dziedzinie – wszystko zależy od predyspozycji i treningu. Sztuka uwodzenia kieruje się tym samym wzorem. Ćwiczenia czyni mistrza, w takim razie prosty proces myślowy oparty na logice sugeruje, iż im więcej randek, tym pokaźniejsza szansa na uznanie. Innymi słowy im znacznie więcej randkujemy, tym stajemy się lepsi w sztuce uwodzenia.

Nie można jednoznacznie potwierdzić ani obalić tej tezy, albowiem wszystko zależy od predyspozycji, charakteru oraz szczęścia konkretnej osoby aspirującej na mistrza uwodzenia. Mówiąc ściślej – parę udanych randek daje ogólny obraz tego, co jest walorem delikwenta. W związku z tym rośnie autorefleksja, wiara we personalizowane możliwości i pozytywne nastawienie do randek. W następstwie pojawia się rewelacyjny humor oraz znika wszystek stres, co bez wątpienia podnosi jakość randki. Z drugiej zaś strony wiemy świetnie, iż parę nietrafionych randek z rzędu podcina skrzydła.

Z każdą następną poziom stresu rośnie proporcjonalnie do obniżania się pewności siebie, co z kolei zapewnia klapę kolejnej randki. A jak uwieść byłą? To już osobny temat – wstąp na jak odzyskać byłą kobietę, a dowiesz się więcej. Najgorsze jest to, iż sztuka uwodzenia jest wybitnie nielogiczną nauką. Dzieje się tak bezsprzecznie za sprawą czynnika ludzkiego. Czarowanie w założeniu jest wpływaniem jednej osoby na emocje drugiej, z podejściem na wywieranie przydatnego wpływu na relacje pomiędzy tymi osobami. W związku z tym nie da się określić i spisać ogólnych zasad oraz porad dotyczących uwodzenia, albowiem te po prostu nie istnieją, tak samo jak nie są dwie osoby o izomorficznym guście, wyglądzie oraz charakterze.

Dosyć łatwo to wytłumaczyć na przykładzie. Weźmy na celownik stworzonego przez nas adepta sztuki uwodzenia oraz zbierzmy wszelkie pozytywnie odebrane zachowania na randce ze szablonową, grzeczną dziewczyną z poprawnego domu. Przyjazd po nią – punkt dla nas. Kwiaty dla niej i jej mamy – następny punkt. Ciastka w zacisznej kawiarni – kolejny punkt. Rozmowa o sztuce, poezji oraz tańcu towarzyskim – następne parę. Wolno tak wymieniać przez długi czas. Zastanówmy się, w jaki sposób zadziałałyby te sprawdzone sztuczki na randce z uwolnioną oraz sfiksowaną imprezowiczką.