Zdrowie

Klinika medycyny estetycznej Iwony Jamroży, działająca na terenie Lublina

Terapia odmładzająca, wykonywana w klinice medycyny estetycznej Iwony Jamroży daje świetne rezultaty. Prewencyjne zabiegi sprawdzą się świetnie w wypadku osób młodych i w średnim wieku, w celu rewitalizacji. Do odnowy dochodzi za sprawą PRP, opierającej się na stymulacji czynników wzrostu umieszczonych w specyfiku PRP. Umieszczone są w nim też leukocyty, wykazujące działanie przeciwbakteryjne i zwiększające odpowiedź odpornościową tkanki.

Zaaplikowanie PRP powoduje, że dochodzi do intensywnej odbudowy tkanki skórnej we wszystkich jej warstwach. Równocześnie polepsza się elastyczność, gładkość, koloryt i stan naskórka. Czynniki wzrostu wpływają na: rozwój komórek macierzystych, rozwój syntezy kolagenu, angiogenezę, proliferację komórek naskórka a także utworzenie nowych włókien kolagenowych i elastylowych. Najlepiej sprawdza się to na takich fragmentach ciała jak: czoło, policzki, fałdy nosowo – wargowe, szyja, dekolt, dłonie oraz okolice oczu.

Szczegółowy opis dostępnych zabiegów z tej dziedziny zamieszczony jest na witrynie kliniki. Jego właścicielka też udzieli odpowiedzi w temacie zabiegu, a po skonsultowaniu się z klientką w gabinecie decyduje, jaka ma być częstotliwość zabiegu. Można również korzystać z innych metod jakimi są medycyna estetyczna lublin, a o tym, jakie przynoszą one rezultaty można przeczytać pod adresem https://www.iwonajamrozy.com i bezzwłocznie zarezerwować wizytę.

Gabinet medycyny estetycznej Iwony Jamroży, ma dużo rekomendacji. Opłaca się tu skierować, o ile chciałoby się dbać o swój wygląd. Eksperci podejmują się: usuwania zmarszczek z użyciem toksyny botulinowej, mezoterapii igłowej, zabiegów z użyciem osocza i fibryny bogatopłytkowej i zabiegów z użyciem peelingów o zastosowaniu medycznym. Zabiegi są dokładnie scharakteryzowane i można przeczytać, z jakiego sprzętu robią użytek lekarze do ich przeprowadzenia.