Zdrowie

Kompozycja poligraficzna dla każdego ślubu

Oprawa poligraficzna dla każdego wesela udostępniona jest w sklepie Margo & Bees. Wszechstronna oferta wedding cards zawiera: zaproszenia ślubne z motywem kwiatów, zaproszenia ślubne glam, zaproszenia ślubne jednokartkowe, zaproszenia ślubne ekologiczne, zaproszenia ślubne dla rodziców, zaproszenia ślubne klasyczne, zaproszenia ślubne ze zdjęciem, zaproszenia ślubne luksusowe, zaproszenia ślubne rustykalne, niebanalne zaproszenia na ślub, minimalistyczne zaproszenia ślubne, zaproszenia na ślub cywilny, zaproszenia ślubne boho, zaproszenia ślubne geometryczne, zaproszenia na ślub z motywem pory roku, zaproszenia ślubne vintage, zaproszenia ślubne z koronką, nowoczesne zaproszenia ślubne, ręcznie malowane zaproszenia ślubne, przezroczyste zaproszenia ślubne a także zaproszenia ślubne wycinane.

Jeśli narzeczeni w tak obszernym katalogu nie odnajdą właściwego zaproszenia, to mogą decydować się na złożenie zamówień indywidualnych. Na życzenie klientów spersonalizowane zaproszenia mogą być uzupełniane o nazwiska gości, datę i miejsce zaślubin oraz wesela.

Zaproszenia z Margo & Bees szybko zasugerują gościom, w jakiej stylistyce będzie utrzymane wesele. Twórcy przy wykonaniu zaproszeń wykorzystują swoje dotychczasowe doświadczenie oraz zasugerują się aktualnymi trendami. Bogata oferta pozwala zrealizować zamówienia dla osób o różnym guście. Na dodatek, w pracowni projektowane są: save the date, przywieszki do upominków dla gości a także księgi pamiątek, jakie goście weselni uzupełniają w dniu zaślubin. Można również zamawiać winietki, zawieszki na alkohol a także pudła na koperty.

Zamawianie zaproszeń na witrynie jest proste. Wystarczy przeglądać wszystkie opcje i dobierać interesujące zaproszenia. Kolejno, instrukcja poprowadzi klientów przez kolejne etapy. Przed finalizacją zakupów opłaca się sprawdzać, czy wszystko jest dobrze uzupełnione, a zwłaszcza ilość egzemplarzy i dane na zaproszeniu. Można także omawiać całość z pracownikami Margo & Bees.