Zdrowie

Możliwości, jakie przynosi test prenatalny NIFTY Plus

Możliwości, jakie przynosi test prenatalny NIFTY Plus są wszechstronne. Badanie to pozwala wykryć dużą gamę zaburzeń oraz nieprawidłowości płodu już od 10 tygodnia ciąży. Badanie to wlicza się do bardzo precyzyjnych, wobec czego jego wykrywalność wyznacza się na poziomie 99%. W centrum medycznym Blumedica test nifty poznań udostępniony jest w 3 formach: BASIC, STANDARD oraz PLUS. Odróżniają się one pomiędzy sobą obszarem wykrywanych wad. Zależnie od tego, jakie badanie jest wykonane, na takie też zaburzenia wskazuje. Ich szczegółowy opis umieszczony jest na witrynie internetowej.

Test prenatalny NIFTY doceniany jest za precyzję pomiaru a także za to, że jest wszechstronny oraz nieinwazyjny. To badanie genetyczne zalecane jest przyszłym mamom, a zwłaszcza takim, które mają 35 lat i więcej, jeżeli badanie przesiewowe ukazało u nich duże ryzyko pojawienia się aneuploidii, a także u takich kobiet które miały potwierdzone zaburzenia chromosomów u siebie lub w rodzinie. Warto mieć pojęcie o tym, że zaburzenia genetyczne mogą występować w każdej ciąży.

Z tego powodu też podany test jest rekomendowany wszystkim kobietom, niezależnie od ich metryki i ryzyka genetycznego. Każda przyszła mama, która ma pytania co do testu może skontaktować się z obsługą placówki oraz zapisać na wizytę. Cennik za test podany jest na witrynie internetowej. Badanie takie jak test NIFTY zazwyczaj jest stresujące dla pacjentki, natomiast w chwili gdy będzie ona pod opieką Blumedica, będzie miała powód jedynie do zadowolenia. Centrum z Poznania specjalizuje się w prowadzeniu ciąży, także tych z zagrożeniem. Interdyscyplinarna pomoc położnicza wynika z tego, że ginekolodzy stale podwyższają umiejętności.

Testy genetyczne dla kobiet w ciąży są przeprowadzane dokładnie, a kobiety, które w nich biorą udział mają przekonanie, że będą wzorowo zaopiekowane. Wiadomości na temat testu oraz informacje organizacyjne podane są na stronie placówki.