Zdrowie

Nowoczesna placówka dentystyczna w Katowicach – Citistom

Kompleksowa oferta z zakresu chirurgii stomatologicznej zrealizowana jest w gabinecie Citistom. Zabiegi chirurgiczne w obrębie jamy ustnej wykonują doświadczeni dentyści. Najczęściej są to ekstrakcje zębów. W obrębie dziedziny jaką jest chirurgia stomatologiczna realizowane jest także podcinanie wędzidełka, u najmłodszych oraz u dorosłych. Wszystkie zabiegi są wykonane w znieczuleniu. To pacjent decyduje, czy ma to być znieczulenie elektroniczne albo zwykłe.

Szczegółowy spis świadczeń dentystycznych z jakich można skorzystać podany jest na witrynie. Pacjenci zawsze świetnie orientują się w tym, co mają do wyboru. Są przekonani, że w tym gabinecie przyjmują eksperci, którzy są w stanie pomagać w ich przypadku. Nawet skomplikowane zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej są bezbolesne.

Pacjenci mają świadomość, że w gabinecie będą leczeni w komfortowych warunkach. W czasie pierwszej konsultacji stomatolog wyznaczy spersonalizowany harmonogram leczenia. Każdy przypadek zostanie wyleczony. Dentyści w przypadku potrzeby dokonują konsultacji pomiędzy sobą, w obrębie innych specjalności. Gabinet stomatologiczny w Katowicach, w którym zaproponowana jest kompleksowa pomoc z różnych dziedzin stomatologii cieszy się renomą.

Stomatolodzy przyjmują chorych w ramach: stomatologii zachowawczej, endodoncji, ortodoncji, protetyki, chirurgii stomatologicznej, profilaktyki, periodontologii oraz implantologii. Już w trakcie pierwszej konsultacji pacjenci są szczegółowo poinformowani o tym, jak będzie toczyło się leczenie chirurgiczne a także czego mogą oczekiwać. W przypadku pytań mogą oczekiwać na odpowiedzi stomatologów. Można tutaj liczyć na kontynuowanie leczenia po usunięciu zębów. Wtedy wszczepiane są implanty. Implantoprotetyka stomatologiczna realizowana w Rodzinnym Centrum Stomatologii Citistom. umożliwia osiągnięcie trwałego rezultatu estetycznego a także znacząco ulepsza zaburzoną przez utratę zęba mechanikę narządu żucia.